Ergü Hafriyat, İnşaat, Madencilik. Geri Dönüşüm

                                                   HAKKIMIZDA

  Firmamız;Merhum Sn.Zeki Erkol ve Merhum Sn.Haydar GÜmrükçü tarafından ERGÜ HAFRİYAT olarak 1967 yılında faaliyetine başlamıştır.

  Şirketimizin bugünkü yönetim kurulu başkanı olan Sn.Ekrem Şahin ,merhum sn. Mustafa Yaşar Şahin ve Mustafa Şahin 'in ortaklığa katılmaları ile 1997 yılında limited şirketi statüsüne geçerek bugünkü ünvanımız olan ERGÜ İNŞAAT MADENCİLİK VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞİRKETİ halini almıştır.

 İştigal konuları;Hafriyat,Geri dönüşüm,Alt yapı işleri,İnşaat ve Çevre düzenleme olan firmamız kendi bünyesinde bulunan,inşaat mühendisi,harita mühendisi,tekniker,formen,operatörler  v.b. teknik, profesyonel ekibi  ile yüzlerce kişiye isdihtam sağlamakta ve yarım asrı aşan iş deneyimi ile kurumsal ve bireysel bazda önemli projelere,en yeni teknolojiye sahip ekipmanlar ile imza atmaktadır.

 Hafriyat ve altyapı işlerinin en önemli problemi şantiye sahasından çıkan taş malzemenin değerlendirilememesidir.Firmamız kendi makine parkurunda bulunan 2 adet mobil konkasör ve bu konkasörler ile otomatik uyum içerisinde çalışan 2 adet mobil eleği ile,şantiye sahasından çıkan taş malzemeyi geri dönüştürerek, Mıcır, Taştozu veya stabilize olarak yeniden kullanılmasını sağlamaktadır.

Ergü Hafriyat, İnşaat, Madencilik. Geri Dönüşüm